RADOST DO E-MAILU

je klub webu PlnoRadosti.cz.

Nápad pravidelné radosti do vašeho e-mailu vznikl hlavně z důvodu, že vám chceme ulehčit práci s vyhledáváním nových informací. Nic vám neunikne a budete mít více času na sebe a rodinu :).

Na webu můžete zanechávat své komentáře a my vám slibujeme, že vám v co nejbližší době odepíšeme.

Samozřejmě budeme moc rády, za každý email, podnět, nápad, také nám můžete říct co vás trápí, kde si nevíte rady, nebo co byste se chtěli naučit. Když to budume vědět, můžeme o tom napsat článek či přispěchat s radou. Jsme tady pro Vás!

Na co se tedy můžete tešit?

Každé úterý dopoledne příjde členům klubu radosti  e-mail, který bude plný rad, tipů, ispirace.Pravidelná dávka ispirace, nápadů, lásky i pochopení na cestě k lepšímu dnešku/zítřku. Jsme tady pro vás. Přidejte se do klubu lidí, kteří chtějí něco jiného, zábavnějšího, plnohodnotnějšího.

Klub RADOST DO E-MAILU je samozřejmě zcela zdarma.

Jestli se chcete stát součástí jedné velké rodiny, stačí do formuláře RADOST DO E-MAILU vyplnit svůj email a jméno. 

PŘIHLAŠTE SE

PS: Souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Web Plnoradosti.cz bude používat informace, které jste poskytli, abych vám mohla zasílat pravidelné úterní e-mailové překvapení v rámci e-mailového klubu Radost do e-mailu. Kdykoli se můžete rozhodnout své členství ukončit. V každém e-mailu, který ode mě dostanete, můžete kliknout na odhlašovací odkaz, nebo mi napsat na martagrbavcicova@plnoradosti.cz.