S DĚTMI DO GALERIE? ANO!

Dnes Vám představím galerii moderního a současného umění GASK. Za mě je to ojedinělá galerie, která vítá dětské návštěvníky. Má pro ně i interaktivní prostor.  Určitě stojí za návštěvu!  

GALERIE STŘEDOČESKÉHO KRAJE (GASK) se nachází v Kutné Hoře, která je sama o sobě nádherná. Galerie se nachází budově Jezuitské koleje přímo v centru Kutné Hory. Samozřejmě bych si ještě nechala čas na procházku po zahradách a prohlídku monumentálního Chrámu svaté Barbory.  

 

Galerii můžete navštívít s dětmi od 1,5 roku.  V přízemí se nachází dětský koutek s modelem kry, dále jsou tam umístěné stolečky na malování a další hračky. Do dětského koutku je vstup zdarma.

V prvním patře je lektorské centrum a vizuální herna. V herně mohou děti vstupovat do obrazů slavných malířů a dozvědět se zajímavosti o jejich životech a dílech. Také se tam pořádají pravidelné workshopy pro děti. GASK je naprosto úžasná a zábavná galerie, která dětem přibližuje umění kreativní formou. Vstupné do vizuální herny: dospělý 40Kč, děti 20Kč. Do 6.let zdarma, nebo po zakoupení libovolné vstupenky na výstavu. Vstupenky do celého objektu jsou od 200Kč. Samozřejmostí jsou rodinné vstupenky, slevy pro seniory a studenty, děti do 6.let zdarma.

Úžasné video o GASK od znamého architekta Adama Gebriana doporučuji shlednout, abyste věděli na co se můžete tešit!

 

Jestli nechceš, aby ti unikly další zajimavé tipy a nápady. Registruj se do e-mailového klubu RADOST DO E-MAILU

(zdroj fotek: gask.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *