KDO VÁS BUDE NA KURZECH, SEMINÁŘÍCH A VŠECH UDÁLOSTECH PROJEKTU PROVÁZET?

Mgr. Kateřina Zhorná

(psycholog-těholog-kouč-lektor-firemní poradce-spoluautor projektu)

(kompletní vzdělání a předešlé zkušenosti – klikni!)

Kde jsem se tady vzala já? Aneb má cesta k tomuto úžasnému počinu plného radosti a co jsem vlastně zač.

Mé jméno je Kateřina Zhorná a jsem…vlastně je toho spousta a ani nevím, kde začít. Možná takto-jsem milovník života… vždy jsem zbožňovala cestování, užívání života na maximum, umění, fotografování, dobré jídlo a víno, knihy, filmy, kávu…ooo bože kávu…a taky moje studium psychologie a následnou praxi… to vše mě utvářelo a dělalo šťastnou.

Teď spousta věcí zůstává, ale do popředí se dostalo naplnění z toho být mámou, což byl můj sen a bylo to dlouhá, a ne úplně lehká cesta, takže si to teď maximálně užívám a také spolupráce s mojí životní ženou Martičkou N., zakladatelkou tohoto blogu, která změnila můj náhled na dosavadní život, dala mi sílu udělat těžká rozhodnutí v mém dosavadním životě a podpořila mě v tom, být i přes občasnou nepřízeň osudu pořád PLNÁ RADOSTI.

A o tom to je, proto jsem se pro náš projekt nadchla, proto mu věřím a vidím, jak se nám naše sny a přání plní. Protože to, co jsme se rozhodly předávat, není jen nějaké pozlátko, či něco na oko líbivého, jak je dnes často zvykem… ale je to kus nás, to, co jsme si odžily, v co věříme a co dostává názvu tohoto blogu.

Ode mne tu můžete očekávat témata hodně s psychologickým podtextem, psané převážně z mé praxe a mých osobních zkušeností a také zkušenosti mámy, které se mohou hodit… Každé dítě a mateřství je jiné, ale některé věci nám přece jen zůstávají hodně podobné. Tak se pokusím vše srozumitelně skloubit. Těším se na Vaše reakce a případné inspirace či podněty ke všemu probíranému. Bude to jízda 😊

P.S.: Protože jsem profík, pyšný profík, mám samozřejmě i osobní webovky.

Takže šup sem s nimi a třeba se potkáme v brzké době osobně, již teď se těším.

www.katerinazhorna.cz

Marta Nedvěd

(zakladatelka projektu-lektor-kouč-tvůrce-opora-konzultant)

PlnoRadosti.cz je vyústěním mojí potřeby a chuťi pomáhat lidem. Chci společně s Kačkou vytvořit útočiště pro všechny, kteří potřebují chvilku pro sebe sama, srovnat si myšlenky, nebo se jen radovat z maličkostí. Někomu z Vás se to může zdát jako klišé, otřepaná fráze, ale já si myslím, že je takové místo opravdu potřeba! Hlavně v dnešní době, kdy si každý na sociálních sítích hraje, jak se mám fajn, kolik peněz má. V žádném případě nemá trable, obavy, či pocity méněcennosti. Nemyslete si, že píšu pouhá slova a rádoby motivační hesla.

Podělím se s Vámi o moji životní cestu. Dětství bylo velmi náročné. Žít část dětství s otcem, který byl alkoholik a užíval návykové látky, dopouštěl se na mamce násilí, byla procházka peklem. Další část byla ovlivněná poúrazovou epilepsií. Do 23.let jsem bojovala sama se sebou, s různými pocity, životními otázkami. Nemohla jsem se vyrovnat se všemi událostmi dětství a dospívání. Najít v tom všem nějaký důvod. Neměla jsem žádnou sebeúctu a to všechno se projevovalo i na mém zdraví včetně postavy.

V 21.letech jsem měla o 15kg víc, než mám teď. V 25.letech jsem si uvědomila, že za mě nikdo ten “batoh minulosti” neponese :D. V ten okamžik nastalo přechodné období, kdy jsem hledala sama sebe, přemýšlela co chci v životě dělat, co mě baví, nebaví, co udělám dalšího, jak shodím kila z předchozí nadváhy, atd.

V tom období mi chybělo nějaké místo, kde si mě a moje pocity skutečně někdo vyslechne, kde mi ukáže cestu, či mě trochu rozesměje… Všechno jsem si “odkoučovala” sama, sama sobě jsem byla terapeutem. Všechno co teď vím a aplikuji v svém životě, mě naučil SÁM ŽIVOT. Tady, na FB i na Instagramu Vám budu předávat kousek sebe.

Když budete chtít ukážu vám možnosti jak se z toho všeho neposrat 😀

Kdyby Vás zajímalo, proč píšeme touto uvolněnou formou? Doporučuji si přečíst článek o našem psáním.

PS: Nezapomeňte na pravidelnou dávku RADOSTI DO E-MAILU. Každé úterý pravidelná dávka inspirace, nápadů, lásky i pochopení na cestě k lepšímu dnešku/zítřku. Jsme tady pro vás. Přidejte se do klubu lidí, kteří chtějí něco jiného, zábavnějšího, plnohodnotnějšího.

Sledovat nás můžete ještě na facebookuinstagramu! Těšíme se na Vás 🙂

Katka a Marta